תחפושות מקוריות לפורים!

פורים הגיע ואיתו השאלה: מי לעזאזל עדיין שולח אזני המן פרג במשלוח מנות?!  והשאלה הלא פחות חשובה: למה למתחפשים?

אנחנו יודעים, לא קל למצוא בכל שנה תחפושות מקוריות לפורים אבל בדיוק בגלל זה באנו לעזור. חשוב להבין שלא כל כך מסובך להביא אותה בתחפושת מקורית. אפשר לקנות תחפושות מוכנות או לשים פלסטר על האצבעות, ללבוש חלוק אמבטיה ולהתחפש לג'ודוקא אולימפי. אנחנו בבובה בובה מציעים לכם מגוון תחפושות לפורים שתוכלו לקנות ולהעביר בתוך המשפחה במשך שנים רבות. גם הילדים וגם המבוגרים באותה תחפושת!

תחפושות מקוריות פופולריות

הלהיט המקורי שלנו הוא כמובן תחפושות קחותי של הפוליטיקאים שמרכיבים אותך על הכתפיים. במיוחד עכשיו, בשנת בחירות, פורים מתקיים רק שבועיים לפני הבחירות לראשות הממשלה ובאופן טבעי רבים ינסו למצוא דרך מקורית להתחפש לפוליטיקאים. כאן תחפושת קחותי שלנו נכנסות לתמונה. תחפושות קחותי הן תחפושות מקוריות והכי נוחות לפורים, פשוט לובשים את התחפושת כמו מכנסיים והופ! תוך שנייה ביבי, ליברמן, לפיד, בנט, אורן חזן ומירי רגב מרכיבים אותך על הכתפיים.

תחפושות מקוריות לפורים!

לא רוצים פוליטיקה? אין בעיה. מה לגבי התחפושת הכי מבוקשת לשנת 2019? כן כן, כבר עכשיו יהיה קל לדעת שהתחפושת הכי מבוקשת תהיה שודד מבית הנייר. ולמזלכם, שוב אנחנו נכנסים לתמונה. ייבאנו עבורכם תחפושת של בית הנייר, סרבל אדום וכמובן את מסיכת השודד בדמותו של סלבדור דאלי. המסיכה עשויה מחומר קשיח שלא נשבר עם גומי חזק לראש וספוג פנימי שמונע מכם להצמיד את האף לתחפושת ולהזיע בתוכה למוות. ניתן לכם עצה לגבי תחפושת בית הנייר: הרוב המוחלט של התחפושות דומות למקור, הן דומות, הן לא יהיו 100% זהות אך ברגע שמישהו מסתכל עליהן הוא ידע לומר ב 100% שמדובר בתחפושת של בית הנייר ולכן, פשוט תקנו ממי שנותן לכם את המחיר הזול ביותר והאחריות הטובה ביותר למקרה של מוצר שמגיע עם פגם.

אז במה לבחור?

עדיין לא סגרנו לכם את הפינה? הדרך הפשוטה ביותר לקנות תחפושות מקוריות לפורים היא פשוט לקנות את אחת מבובות הענק שלנו. בכל שנה אנו בבובה בובה מייצרים בובות ענק חדשות. השנה תוכלו להתרשם מהבובות החדשות שלנו – תיש, קוף, תרנגול, נמר, דבורה, פר, דב, כלב דלמטי ועוד! פשוט היכנסו לעמוד בובות למכירה שלנו ובחרו בובה שתשמש גם אתכם וגם את ילדכם! תוכלו למצוא שם תחפושות זוגיות ואפילו משפחתיות. לא רציתם תמיד להיות הדובים בזהבה ושלושת הדובים? לא? בסדר, מובן. אבל הבנתם את הקטע.

בכל מקרה, תחפושות מקוריות לפורים זה אנחנו. פשוט הוסיפו תחפושת לעגלת הקניות והיא תהיה אצלכם לפני שתספיקו להגיד את התנ"ך. זה לוקח 3-5 ימי עסקים, בדקנו. חג שמח!

0
  0
  סל הקניות שלך
  העגלה ריקה, וזה באסה לה, שים פה איזה משהובחזרה לחנות
  להמשך שיחה בווצאפ
  1
  💬 איך אפשר לעזור?
  👋 שלום!
  אפשר גם לדבר איתנו בווצאפ