תחפושות לפורים לבנים

אנחנו יודעים, נואשתם כבר מהחיפוש הכללי אחרי תחפושות לפורים והתחלתם להתמקד יותר. אז כן, תחפושות לפורים לבנים זה קצת יותר ממוקד והו כן, אנחנו לגמרי יכולים לעזור לכם.

מה צריך לדעת כשמחפשים תחפושת לפורים לבנים?

קודם כל צריך להבין שפורים זה החג היחיד שבו אין באמת תחפושת מגדרית. כלומר בן יכול להתחפש בקלות לבת וזה יהיה לגיטימי לחלוטין. כתוצאה מזה, כל המלאי של בובות ענק שלנו פתוח לפניכם. אתם יכולים להתחפש לאריה אך גם לדבורה, יכולים לנמר אך גם לארנבת. כל בובת ענק היא לגיטימית לגמרי.

הדבר השני שצריך להבין זה שבתור בנים, אתם מחפשים משהו שבעיקר יגניב… בנות. בדיוק. בנים רוצים להרשים בנות. אז אתם מחפשים תחפושת שכאשר בחורה תסתכל עליה היא תגיד, וואי, אם הבנאדם הזה מגניב כמו התחפושת שלו, אני רוצה להכיר אותו… ובדיוק כאן נכנסות הלהיט שלנו – קחותי – תחפושות של פוליטיקאים שמרכיבים אותך על הכתפיים. תחפושת קחותי היא תחפושת סופר נוחה (אם אתם רוצים להשתין, אתם לא צריכים להיזהר מכל הנוצות של האינדיאני שמפריעות לכם) שהופכת אתכם למלך תוך שנייה. מי לא תרצה להכיר את הבחור שביבי מרכיב על הכתפיים הא?

תחפושות לפורים לבנים

הדבר האחרון שהכי חשוב להבין כשמחפשים תחפושות לפורים לבנים הוא שגברים מסתובבים בלהקות. כמו פעם. ובגלל זה, היום הרבה גברים גם מתחפשים ביחד. החבר'ה שאף פעם לא שוכחים אותם הם החבר'ה שהתחפשו ביחד ויצרו תחפושת אחת או סיפור אחד. למשל, דמיינו לעצמכם עשרה חבר'ה שמתחפשים לשודדים של בית הנייר. קולטים את האפקט? עשרה חבר'ה עם תחפושת של בית הנייר מתהלכים במסדרונות בית הספר? ומה לגבי תיבת נוח? זוגות זוגות של נמרים, אריות, תרנגולות, דובים וכלבים שנכנסים בשער בית הספר? נראה לנו שהבנתם. תחשבו בגדול ולא ישכחו אתכם.

אז כשאתם מחפשים תחפושות לפורים לבנים, פתחו את הראש קצת ותזכרו שפורים זה החג בהא הידיעה שבו ככל שמשתטים יותר ככה יותר כיף. רק שיהיה ברור, אמרנו משתטים, לא שותים כן? שלא תנהגו לנו אחר כך. גם כי זה מסוכן וגם כי בובת הענק של הינשוף אזלה מהמלאי… חג פורים גברי ושמח!

לתחפושות לפורים לבנות >>

0
  0
  סל הקניות שלך
  העגלה ריקה, וזה באסה לה, שים פה איזה משהובחזרה לחנות
  להמשך שיחה בווצאפ
  1
  💬 איך אפשר לעזור?
  👋 שלום!
  אפשר גם לדבר איתנו בווצאפ