שאלות ותשובות

חייב לשאול. איך אתם מוכרים את התחפושות במחיר כל כך זול?
ככה זה עם סחורה גנובה. סתם. שתי סיבות עיקריות: הראשונה היא שאנחנו היצרנים והיבואנים. אתם קונים ישירות דרכנו ולא דרך חנות שלוקחת עליכם עוד עמלת תיווך ושנית, כשהחלטנו להציע תחפושות למכירה היה לנו ברור שלא נהיה חזירים קפיטליסטיים. אנחנו מאמינים במחיר הוגן שבו שני הצדדים יוצאים מרוצים.
מה מיוחד בתחפושות שלכם?
בובות הענק שאנו מוכרים מכילות בתוכן שנים של ניסיון בהפעלת והשכרת בובות. הבד הוא חזק, אוורירי ונושם, יש כיס פנימי שאפשר להכניס בו מפתחות ופלאפון, הראש הוא גדול ומאפשר מרווח נשימה גדול יותר ואנו מציעים גם נעליים לתחפושת מלאה. לא תמצאו את כל אלו בשום בובה אחרת.תחפושות קחותי הן ייצור מקורי ובלעדי של בובה בובה ואף קיבלנו עליהן אישור מחברי הכנסת עצמם. הן נוחות, איכותיות ויהפכו אתכם למסמר המסיבה (או בורג, עניין של טעם).
אני צוציק וחבר שלי ענק. נפיל. באמת. הוא מגדל ג'מוס כחית מחמד. אנחנו יכולים להיכנס לתחפושת?
תחפושת קחותי מתאימה לגובה 1.50 ומעלה. (כן, גם אם אתם 1.90). גם מבחינת רוחב, הבובה מתאימה גם ל"רחבים". ההיקף הוא עד 130 ס"מ.בובת ענק מתאימה לגבהים 1.45 ומעלה כשלרוב הדגמים יש שתי מידות. אפשר להיכנס גם אם אתה נמוך מ 1.45 מ' אך הבובה תהיה מעט גדולה עליך.בכל מקרה, במקרה חריג, אנו ממליצים להתייעץ איתנו קודם.
מה כוללת כל תחפושת?
בובת קחותי כוללת בובת קחותי (מדהים).כל בובת ענק כוללת גוף וראש. ניתן להוסיף נעליים בתוספת תשלום. מה שמוביל בונקרים לשאלה הבאה
למה הנעליים אינן כלולות במחיר הבובה?
היינו יכולים לעשות מחיר כולל לבובה אך הוא היה מחיר יקר יותר. העדפנו לאפשר בחירה כדי לתת מענה ללקוחות ש 20 ₪ הוא עניין משמעותי עבורם. בכל מקרה, אם תכננתם לרכוש נעלי בית, אלו הנעליים הנוחות והזולות ביותר שתמצאו.
מהן האופציות למשלוח?
איסוף עצמי מהמחסן ביישוב אשחר שבגליל או משלוח עד הבית. מחיר משלוח 29.90 (עד 5 בובות ענק בעלות משלוח אחד). המשלוח יגיע לביתכם תוך 3-5 ימי עסקים אלא אם אתם גרים ביש"ע ואז זה יכול לקחת שבוע-שבועיים. אנו עושים משלוחים בקנייה בלבד.שימו לב - רוב המשלוחים מתבצעים בשעות הבוקר והצהריים ולכן כדאי להזין את כתובת המקום שבו אתם נמצאים בשעות הללו או לתת איש קשר חלופי שיוכל לקבל את המשלוח עבורכם.
האם לא חם מדי בתוך בובת ענק?
הבד עשוי מחומר מיוחד המאפשר להסתובב עם הבובה במשך זמן ארוך. גם בתוך הראש יש מרווח רחב המאפשר נשימה נקייה לאורך זמן. בכל מקרה, מומלץ להוריד את הראש של הבובה כל מספר דקות כדי להתאוורר וכדי לראות שכולם מתלהבים שאתם אלה שנמצאים בפנים.
סיימתי עם הבובה, מה אפשר לעשות איתה?
הבובה עשויה מחומר מאוד נעים ויכולה לשמש כפיג'מה. נעלי הבית יכולות להמשיך לשמש ובכן, כנעלי בית. את הראש מומלץ לאחסן בתוך שקית וואקום.
האם התחפושות שלכם עברו בדיקה של מכון התקנים?
בהחלט. חאפריות לעולם לא תהיה חלק מבובה בובה. אלא אם תבוא מישהי שקוראים לה "חאפריות" והיא תהיה עובדת מצוינת ואז נצטרך לחשוב מה עושים.
האם ניתן לרכוש בובות בכרטיס אשראי?
כמובן. תהליך הסליקה מאובטח על ידי חברת משולם, חברת סליקת כרטיסי אשראי מובילה בישראל. החברה עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי. ניתן גם לשלם באפליקציית ביט אך יש לדבר איתנו טרם התשלום.
האם ניתן לשלם במזומן או בצ'ק?
כן, כאשר מגיע השליח ונותן לכם את הבובות יש לתת את הסכום לשליח כנגד הבובות. שימו לב שישנה תוספת של 20 ש"ח במקרה כזה מכיוון שמדובר במשלוח חוזר, מכם אלינו. ניתן גם לשלם ישירות דרך אפליקציית ביט. בכל מקרה, יש לדבר איתנו לפני ביצוע הזמנה מסוג זה.
כיצד ניתן לכבס את הבובות?
המלצת המפעל היא לכבס ידנית או בניקוי יבש. יש הרבה מכונות כביסה עם אינסוף תוכניות. באופן כללי, מומלץ אחרי כל אירוע להפוך את התחפושת ולייבש בחוץ ורק לאחר מכן לאחסן.
דילוג לתוכן