תחפושות למידברן

האירוע רב המשתתפים מידברן, הוא אופציה נפלאה להיות חופשיים וללבוש בגדים שונים מאלו שאנו רגילים ללבוש ביום-יום. כל אחד בוחר מה ללבוש, בגדים ספורטיביים, תחפושות למידברן או סטייל שאנטי.

המוטו של האירוע הדוגל ביצירת מרחבים אין סופיים של חוויות בהשתתפותם של באי הפסטיבל, הוא יצירת תכנים מרתקים שסוחפים רבים מהם להנאה מושלמת מהסדנאות והפעילויות השונות שנערכות בשטח המדברי.

מייצבים ומייצגים ברחבי מידברן

אחת האטרקציות המרכזיות של מידברן היא הקמתם של מייצבים ומייצגים שונים בכל רחבי העיר המדברית ובמיוחד בכיכר המרכזית.

כל אחת מקבוצות התוכן מייצרת מייצגים בתחומים שונים המשויכים לחברה הישראלית. כדי להעשיר אותם, אפשר לרכוש שפע של תחפושות מקוריות שאותם ילבשו המציגים כדי להוסיף אותנטיות לכל אחד מהמייצגים או המייצבים בהתאם לנושא הנבחר.

ההיצע של תחפושות למידברן אצלנו בבובה בובה הוא עשיר במיוחד, אפשר לבחור את כל הדמויות הפוליטיות של חברי כנסת ושרים בעבר או בהווה המוכרים לכל אדם ויוצרים שפע של קונוטציות שליליות או חיוביות. דמויות קחותי הפופולאריות, מאפשרות ללבוש במקום מכנסיים דמות פוליטית. הנראות היא כאילו שהדמות הפוליטית מרכיבה את האדם על כתפיו. המראה הוא משעשע מאד, אי אפשר להישאר אדישים לכך והדמויות מחוללות סערה ושמחה גדולה בכל מקום שבו הן נמצאות.

כמו כן, אפשר לרכוש תחפושות למידברן של דמויות אהובות כמו חיות רבות, דינוזאור, שועל, דב פנדה, אריה, פיל, ארנב פרה והיצע נוסף של חיות שהופכות כל חגיגה לגן חיות של ממש בו כולם חברים של כולם ומקיימים יחד אירוע מקסים בכל נושא הקשור לעולם החיות.

תחפושות למידברן

הפעילות במידברן

החתירה לעשייה ולעצמאות, יוצרת תקשורת מצוינת בין משתתפי האירוע שנהנים משיתופי הפעולה התורמים להעשרת הידע הכללי, לתרומה לאיכות הסביבה. רבים מהם בוחרים לקחת חלק פעיל בהרכבת המייצגים, דבר שמצריך דמיון רב, חשיבה על כל דבר וירידה לפרטים הקטנים .

מחנות הנושא במידברן מרכזים בכל שנה נושאים בעלי עניין רב לכלל הציבור. המשתתפים מקדישים זמן רב לבנייה ולתחכום של כל אחד מהמבנים הגדולים של המייצבים והמייצגים האמנותיים ובובות הענק הסוחפות את הקהל, משתלבות בהן בחן רב.

בכל שנה מורכבות דמויות אחרות של בובות הענק על פי הצורך ועל פי רצונם של המפעילים המוכשרים והתאמתם לצורך הקיים.

מידע נוסף על תחפושות למבוגרים >>

בתום האירוע, לאחר ימים רבים של עשייה חלק מהפריטים נשרפים באירוע הסיום השקט של הפסטיבל וחלקים אחרים של הבובות נשמרים ומועברים לבית השאנטי, למדרשת שדה בוקר ולמקומות נוספים.

אז אם אתם חושבים על להשתתף בתופעה המופלאה הזו, כדי שתתארגנו עם ציוד בהתאם ואולי גם תחפושות למידברן שיישעשעו גם אתכם וגם את האורחים בפסטיבל.

0
  0
  סל הקניות שלך
  העגלה ריקה, וזה באסה לה, שים פה איזה משהובחזרה לחנות
  להמשך שיחה בווצאפ
  1
  💬 איך אפשר לעזור?
  👋 שלום!
  אפשר גם לדבר איתנו בווצאפ