תחפושות מעלי אקספרס

לקוחות מספרים לנו שאחרי כמה שנים של אכזבות ברכישות של תחפושות מעלי אקספרס שבוצעו לקראת פורים, המסקנה היא שעדיף לא להזמין מהם תחפושות אלא לרכוש תחפושות המיוצרות בישראל.

יש לכך סיבות רבות:

 • הסחורה מיוצרת בסין, לא כל הדגמים והדמויות מגיעים באיכות טובה ולעיתים לא נהנים מהתחפושת לאורך כל ימי החג.
 • האפשרות היא לשלם רק בדולרים או דרך הרשת ולא תמיד זה נוח.
 • משלוחים של תחפושות מעלי אקספרס לא תמיד מגיעים במהירות רבה לבית הלקוח.
 • חלק מהספקים אינם עומדים בהתחייבות הרשומה באר והמשלוחים מתעכבים פרקי זמן ארוכים ולמרות ההבטחות לשירות מהיר לפני פורים, חלק מהמשלוחים מגיעים באיחור.
 • שירות הלקוחות הוא בעייתי ולעיתים נדרש פרק זמן ארוך עד שמקבלים תשובה לגבי המוצרים שהוזמנו.
 • חלק מהמוכרים אינם אמינים, הם מזדהים בשמות שונים ואינם מציגים את העיר בסין שבה הם ממוקמים .
 • חלק מהמוכרים טוענים שהם משווקים רק מותגים אמיתיים אך בפועל מדובר בחיקויים של המותגים המובילים כך שגם האיכות וטיב המוצר אינה מקבילים.

התמונה הכללית היא שלפעמים מקבלים מוצרים מוצלחים ובזמן ולעיתים לא.

לכן, המסקנה היא שעדיף לרכוש תחפושות לפורים בארץ, כחול לבן מחברה אמינה העומדת מאחורי המחויבויות שלה ללקוחותיה בכל רבדי הייצור והאספקה.

כאן כל הזמנה מקבלת תשומת לב רבה, מייצרים את התחפושת בדיוק על פי הדרישה, שולחים לכל רחבי המדינה בדיוק בזמן שנקבע או שמחים לראות את הלקוחות המגיעים אלינו לאשחר כדי לקבל באופן אישי את התחפושות לפורים וגם ליהנות מהנוף המשגע. התחפושות נארזות בשקיות וואקום כך שאינן תופסות מקום רב וגם לאחר החג, הן מוחזרות לשקיות הוואקום וכך גם האחסון נוח במיוחד.

קיימות תחפושות שנראות בכמויות באופן רוחבי אצל ילדים רבים, כל המטרה בפורים היא להיות ייחודיים, ללבוש תחפושות מקוריות ומגניבות שאין לאף אחד ושאף אחד גם לא חשב עליהן. אצלנו קיימות תחפושות מיוחדות שכל הילדים וגם המתבגרים ישמחו ללבוש.

בכל אחת מהתחפושות אנו חושבים על הדברים הקטנים אך החשובים ביותר, כמו פתח גדול לראש כך שאפשר יהיה לנשום בנוחות ובכיסים קטנים למכשיר הסלולרי ולמפתחות.

התחפושות לפורים מוצעות לקהל במחירים זולים במיוחד כך שמדובר בעסקה כדאית והוגנת במיוחד.

0
  0
  סל הקניות שלך
  העגלה ריקה, וזה באסה לה, שים פה איזה משהובחזרה לחנות
  להמשך שיחה בווצאפ
  1
  💬 איך אפשר לעזור?
  👋 שלום!
  אפשר גם לדבר איתנו בווצאפ