תחפושות מקוריות

כמה חודשים לפני פורים יש רחש קבוע בכל המשפחות, לאיזו דמות מתחפשים השנה? יש כל כך הרבה אפשרויות, כל כך הרבה דמויות פופולאריות מסרטים ומסדרות טלוויזיוניות שהילדים אוהבים. ויש גם חיות ודמויות שונות אחרות… החשיבה היא רבה וקשה מאד להגיע להחלטות.

כולם עסוקים, לימודים, חוגים עבודה, הזמן טס ובלי לשים לב החג בפתח, לא החלטנו איזו תחפושת לרכוש ואנחנו בטח ובטח, לא יודעים מה לקנות.

תחפושות מקוריות

זה בדיוק הזמן לראות אילו תחפושות מקוריות יש אצלנו באתר בובה בובה. קיימת סבירות גבוהה שלא יהיו ילדים רבים בבית הספר שילבשו תחפושת מקורית כמו זו של הילדים שלכם שתגיע אליהם ישירות מהצפון.

שיטת הייצור של התחפושות היא קפדנית במיוחד, מוענקת תשומת לב רבה לכל פרט ופרט. חומרי הגלם הם בטיב מעולה ובאיכות חסרת פשרות כדי שלילד ההולך ומתרוצץ עם התחפושת במשך שעות רבות יהיה נעים ומאד נוח. התחפושת כוללת כיסים נוחים עבור המפתחות והפלאפון כך שהילד חופשי ליהנות ולהשתולל.

אנו מייבאים בכל שנה דגמים חדשים של תחפושות מקוריות, מרהיבות ומעוררי עניין כך שאין ספק שכל אחד מכם ימצא את הדוגמה המתאימה ביותר לילדיו.

בכל שנה אתם רואים עשרות ילדים שלובשים דמות מסוימת באותן תחפושות שבלוניות הכוללות את אותם הפריטים ובאותם הצבעים. זה הזמן להיות מקוריים ולרכוש עבור הילדים דמויות ייחודיות ומקוריות.

ההיצע הרחב שלנו, כולל תחפושות קחותי של פוליטיקאים רבים. הדמות מופיעה על המכנסיים של לובש הדמות והזרועות יוצרות תחושה שהוא נושא את הילד על כתפיו. כל אחת מהדמויות היא מוצלחת מאד, כל מי שמסתובב עם תחפושת זו יסובב ראשים רבים ואין אחד שילך ברחוב ולא יחייך ויצחק כשיראה את הדמות המצחיקה.

תחפושות מקוריות

כמו כן, אפשר לרכוש תחפושות מקוריות של דמויות של חיות חייכניות מתוך מבחר גדול של בובות יפהפיות המזכירות את הדמויות של חיות אהובות כמו פיל, דינוזאור, קנגורו, ארנב, שועל פרה ורבים נוספים, בשפע של צבעים מדליקים ונראות נפלאה במיוחד.

תחפושות לפורים, רק אצלנו באתר.

0
  0
  סל הקניות שלך
  העגלה ריקה, וזה באסה לה, שים פה איזה משהובחזרה לחנות
  להמשך שיחה בווצאפ
  1
  💬 איך אפשר לעזור?
  👋 שלום!
  אפשר גם לדבר איתנו בווצאפ