איך בוחרים חנות תחפושות למבוגרים?

בפורים האחרון, עליתי במעלית באחד הקניונים שבו היה לנו דוכן. במעלית היה עוד זוג בגילאי ה- 30. הגבר מלמל לעצמו "אני לא מאמין שקניתי עכשיו תחפושת ב- 800 ₪". הסתכלתי עליו. הייתה לו שקית קטנה ביד. נראה כמו ראש של אינדיאני או משהו דומה. חשבתי לעצמי – "על מה באמת הוא הוציא 800 ₪???"

פורים אז והיום

בעשור האחרון דברים השתנו בשוק התחפושות. פעם פורים היה החג של הילדים בלבד. ההורים היו תופרים או מכינים לילדים תחפושות. מי חשב על לקנות תחפושת??? אף אחד! אבל בשנים האחרונות, החל יבוא מסיבי של תחפושות, חלקן בעלות מינימלית (והאיכות בד"כ בהתאם) ובשלב מסוים ההורים התחילו להשוות מחיר מול תועלת והעדיפו לסגור את עניין התחפושות ב- 50 ₪ לילד ושלום על ישראל. מחירי התחפושת של המבוגרים נגזרו ממחירי התחפושות לילדים. ילדים היו קונים תחפושות ב- 50 ₪, הורים ב- 100-150 ₪.

חנות תחפושות למבוגריםבשלב מסוים המחירים של התחפושות לילדים האמירו (כשלרוב האיכות נשארה זהה) ותחפושות לילדים עולות היום כבר 120-150 ₪ לתחפושת הכי פשוטה שיש וכתוצאה מכך גם מחירי התחפושת למבוגרים האמירו אך ביחס לא פרופורציונלי. יש היום מקומות שבהם תוכלו להשכיר תחפושת ב- 1500 ₪! כן כן, להשכיר. לא לקנות. להשכיר.

יש היום מלאי אינסופי של תחפושות, במחירים שנעים מ- 100 ₪ ועד אינסוף וזו ההזדמנות שלנו לעשות לכם קצת סדר.

מחפשים תחפושת? מה צריך לבדוק?

קודם כל, כשאתם מחפשים חנות תחפושות למבוגרים אתם צריכים להחליט מראש על התקציב שאתם מוכנים להשקיע. בעידן שבו אנשים מאבדים שליטה על הארנק במהירות רבה מדי, זה הכרחי. קודם כל תקציב. אחר כך תחשבו למה הייתם רוצים להתחפש. יכול להיות שיהיה יקר מדי לקנות את התחפושת שאתם רוצים אבל כן תוכלו למצוא אותה להשכרה במחיר שאתם מעוניינים בו. שימו לב, אם אתם הולכים על אופציה של השכרת תחפושות, החנות חייבת להיות קרובה למקום מגוריכם כי אתם תצטרכו לנסוע לקחת את התחפושת ולאחר מכן להחזיר אותה. רק ההוצאות על הדלק והחניה כבר יחרגו לכם מהתקציב.

מניסיוננו, אל תלכו על המחיר הראשון שמצאתם שעומד בתקציב שלכם. תמיד יש הפתעות. יש לנו לקוחות שסיפרו לנו שהם חיפשו בובות ענק ואחד האתרים שקרץ להם השכיר בובות ענק ב- 250 ₪. לא יקר. אבל אחרי שנוברים עוד קצת מגלים שיש כאלה שמשכירים ב- 150. ואפילו ב- 100 (למרות שזה נדיר בתקופת פורים). ויש אותנו שאנחנו מוכרים בובות ענק חדשות אפילו ב- 200 ₪!

לא להתפשר על האיכות!

הדבר האחרון שחשוב באיך בוחרים חנות תחפושות למבוגרים הוא השירות והאחריות. צריך להבין שמכיוון שהרוב הגדול של התחפושות מיובאות מסין אז יש לא מעט מקרים של פגמים בתחפושות. לא בכוונה חלילה, אבל הסינים מה לעשות, מייצרים בכמויות ענק, חלק על ידי מכונות וחלק נתפר ביד, ישנם המון סוגים של איכויות, המון מפעלים שונים, יש מוצרים שלא עוברים בקרת איכות כלל ומיובאים לארץ ישירות בלי שהמוכר אפילו ראה מה תוכן האריזה.

לכן צריך להבין מהמוכר מה קורה במקרה שמקבלים תחפושת פגומה או שחסרים חלקים כי ישנם מוכרים שיגידו לכם שמרגע שפתחתם את האריזה כבר אין אחריות! אבסורד, אבל זה קורה. חשוב להבין במקרה של משלוח למה המוכר מתחייב. פעמים רבות אנו נתקלים באנשים שהזמינו תחפושת (לא אצלנו!) ולא קיבלו את מה שהזמינו (נפוץ במיוחד באמזון ועלי אקספרס) או במקרה שהמשלוח לא הגיע ליעד בזמן האם תקבלו זיכוי על כספכם.

אז איך בוחרים חנות תחפושות למבוגרים? ככה:

מחליטים על תקציב. מחליטים על השכרה או קנייה. עושים סקר שוק ובוחרים את הספק עם השירות והאחריות הטובים ביותר. חג שמח!

0
  0
  סל הקניות שלך
  העגלה ריקה, וזה באסה לה, שים פה איזה משהובחזרה לחנות
  להמשך שיחה בווצאפ
  1
  💬 איך אפשר לעזור?
  👋 שלום!
  אפשר גם לדבר איתנו בווצאפ