בובה בובה – השכרת תחפושות לפורים

שלום, קוראים לנו איציק וגלית ורצינו לשתף אתכם בחווית הקנייה שלנו מבובה בובה.

כמידי שנה חיפשנו פתרון לפורים. יש לנו שלושה ילדים בגילאי 12-18 ובכל שנה היה צריך למצוא תחפושות לשלושתם + תחפושת לנשף של הבכורה + שתי תחפושות עבורנו. היינו מוצאים את עצמנו משכירים תחפושות ב אלףהשכרת תחפושות לפורים ₪ בכל שנה. כל זה נגמר נגמר כשנפלנו במקרה על האתר של בובה בובה, בובות ענק לאירועים. יש להם מבחר לא רע של בובות ענק והחידוש הכי גדול הוא שהם מציעים בובות לקנייה.

שתבינו, עד היום, היינו מבצעים הכרת תחפושות לפורים במחירים של בין 200 ל 300 ₪. וגם זה היה תמיד מוגבל בזמן, היינו צריכים לקחת ולהחזיר כעבור 24 או 48 שעות. בבובה בובה כל אחד מאיתנו מצא את הבובה שמדברת אליו, קנינו שלוש בובות. הילדים  הולכים עם הבובות לאירוע שלהם בבוקר ואנחנו נצא עם הבובות לאירוע של החברים בערב. לא צריך 5 תחפושות, לא צריך להחזיר אותן, הן שלנו! והתחפושות האלה יוכלו לשמש אותנו מעכשיו בכל שנה. סיכמנו שהילדים יעשו רוטציה ובכל שנה יחליפו ביניהם את התחפושות.

צריך לציין שבבובה בובה היו מאוד אדיבים כלפינו והציעו לנו את שתי האופציות של השכרת בובות ענק וקניית בובות ענק. קיבלנו מהם במתנה שקיות וואקום ענקיות שהבובות נכנסות פנימה כולל הנעליים ומבחינתנו זה היה חידוש אדיר. לא יודעים מה איתכם, אבל הבעיה בתחפושות שקונים בדרך כלל זה שאתה אחר כך זורק את התחפושות בבוידעם והן מתמלאות אבק במקרה הטוב ומעלות עובש במקרה הרע. בובה בובה הסבירו לנו איך להשתמש בשקיות (לא שזה מסובך יותר מדי, כולה שואב אבק) והמשלוח הגיע אלינו תוך 3 ימים מרגע ההזמנה עד לפתח הבית. קודם לכן התקשר שליח ואמר שהוא מבובה בובה השכרת תחפושות והוא רוצה לתאם איתנו הגעה. הבובות הגיעו חדשות לגמרי, בדיוק לפי מה שביקשנו והבד שלהם כל כך נעים שפשוט בא לנו להסתובב איתם כל היום בלי קשר לפורים.

הדבר שהכי הרשים אותנו זו החשיבה על הפרטים הקטנים. יש כיס בבובה שמאפשר לשים בתוכו את הפלאפון, יש גומי בידיים, ברגליים ובצוואר שמהדק את התחפושת למי שלובש אותה ואפילו בנעליים יש גומי כך שגם אם יש מישהו עם רגל קטנה הגומי תופס אותה כמו שצריך. הראש מספיק רחב ויש מקום לנשום, בעבר כשהיינו משכירים בובות ענק היינו צריכים כל דקה להוריד את הבובה כי פשוט לא היה לנו אוויר. כאן הראש יושב על הכתפיים וממולא במספיק חומר שמצד אחד גורם לו לשבת לך טוב על הכתפיים והראש ומצד שני אתה יכול לנשום כמו שצריך. גם המפתח של העיניים מספיק גדול כדי שיהיה אפשר לראות דרך הראש בצורה טובה.

בקיצור, מחפשים השכרת תחפושות לפורים, קנייה של בובות ענק לפורים או כל דבר בסגנון? אתם יכולים להפסיק לחפש!

0
  0
  סל הקניות שלך
  העגלה ריקה, וזה באסה לה, שים פה איזה משהובחזרה לחנות
  להמשך שיחה בווצאפ
  1
  💬 איך אפשר לעזור?
  👋 שלום!
  אפשר גם לדבר איתנו בווצאפ