תחפושות למבוגרים בזול

כן, אנחנו יודעים, המחירים באתר לא אמינים. איך יכול להיות שאתרים אחרים מוכרים תחפושת של אביר שבתכלס זו חרב מפלסטיק וקסדה משאריות של פלסטיק ב- 289 שקלים ואצלנו יש תחפושות שלמות אפילו ב- 100 שקלים?

אנחנו יודעים מה אתם חושבים ואתם צודקים. קשה למצוא תחפושות למבוגרים בזול. חנויות קלטו את העניין שמבוגרים מוכנים לשלם כסף על תחפושות לילדים, אז למה שלא ישלמו יותר כסף על תחפושות למבוגרים? הם הרי יותר גדולים לא?

אז זהו, שלא. בבובה בובה מוכיחים שאין שום בעיה לקנות תחפושות למבוגרים בזול בלי להתפשר על איכות. כבר כמה שנים שאנחנו משרתים אלפי לקוחות מדי שנה ומוכרים להם את מרכולתנו במחירים הכי טובים שיש ובאיכות הכי טובה שיש.

שמנו לעצמנו למטרה לעשות כמה שיותר שמח בעולם הזה וכדי שזה יקרה, כמה שיותר אנשים צריכים לקנות את התחפושות שלנו. וכדי שזה יקרה, התחפושות חייבות להיות אטרקטיביות והמחירים חייבים להיות סופר אטרקטיביים. אז כן, פתאום אפשר לקנות בובת ענק ב 200 שקל. לא חייבים להוציא 500 או 600 ₪. וכן, פתאום אפשר למצוא תחפושות מקוריות ב 150 ₪. וכן, פתאום גם לא שוחטים אותנו על משלוח ואנחנו מקבלים את התחפושת עד הבית במחיר משלוח הוגן לחלוטין.

אבל באמת, שמעבר למחיר, היה חשוב לנו שכשאנשים יחפשו תחפושות למבוגרים בזול הם ידעו שהם לא מתפשרים על איכות. אנחנו תמיד חותרים ל 100% לקוחות מרוצים ונותנים שירות ללקוחות שלנו גם לאחר הקנייה, טיפים לשימוש נכון, אחריות ויחס לכל לקוח כאילו הוא הלקוח היחיד. חווית הלקוח הזו גורמת ללקוחות להמשיך אתנו שנה אחרי שנה.

באחת הפעמים שמכרנו בובות ענק בקניונים, יצא לנו לעלות במעלית עם זוג. במהלך העלייה, הגבר אמר, אני לא מאמין ששילמתי עכשיו 800 שקל על תחפושת של גולגולת. גם אנחנו לא האמנו. אבל זה קרה. אל תשלמו 800 שקלים על גולגולת. אפשר לקנות תחפושות למבוגרים בזול, לא חייבים לפשוט את הרגל (פושט רגל, רק ב- 599 ₪ בחנויות המובחרות). בואו לבובה בובה. מבטיחים לכם חוויה טובה. חג שמח!

0
  0
  סל הקניות שלך
  העגלה ריקה, וזה באסה לה, שים פה איזה משהובחזרה לחנות
  להמשך שיחה בווצאפ
  1
  💬 איך אפשר לעזור?
  👋 שלום!
  אפשר גם לדבר איתנו בווצאפ