תחפושת לפורים

החוויה שלנו מקניית תחפושת לפורים

אנחנו יודעים. כל שנה מחדש. איזה באסה. מאיפה אני אמצא עכשיו לילדים תחפושת לפורים. בכל שנה, כל ילד רוצה משהו אחר, השוק משתגע ואנחנו מוצאים את עצמנו קונים תחפושות לפורים במאות שקלים מדי שנה שמחזיקות בערך יומיים וזה בתקווה שהילד לא לבש את התחפושת לפורים עוד לפני פורים.

כי אתם יודעים איך זה, מזמינים תחפושת לפורים שלושה חודשים מראש בעלי אקספרס, התחפושת מגיעה לארץ, הילדים מתלהבים ורוצים לראות איך התחפושת של פורים יושבת עליהם וכעבור דקה הם רצים בבית עם התחפושת הזו ורצים ללכת איתה 24 שעות. עכשיו שתבינו, אנחנו משפחה מסורתית, יש לנו חמישה ילדים. למצוא תחפושת לפורים זה סיפור מההפטרה וחיפשנו פתרון שישמש אותנו לתקופה ארוכה.

לא מזמן פגשנו את בובה בובה. חיפשנו כמו כולם תחפושת לפורים בגוגל ואחרי שעברנו את כל השושי זוהר למיניהן שמציעות תחפושות סיניות במחיר ישראלי הגענו לדף שלהם. מודים, בהתחלה לא היינו בטוחים שזה הקונספט אבל במקרה אחד הילדים עבר ליד המחשב וקלט את הבובות ואמר "כזאת תחפושת לפורים אני רוצה!!!" בעקבות הבכור כולם כבר נכנסו לרעיון וכל אחד בחר בובה אחרת.

המחירים היו זולים מאוד וזה היה לנו קצת מוזר אז העדפנו להתקשר לפני שביצענו את ההזמנה. דיברנו שם עם יאיר שהרגיע אותנו ובאמת נתן לנו את הרושם שהוא בסך הכל בא לבצע עסקה הוגנת לשני הצדדים. הוא הסביר לנו את היתרונות של הבובות, בדק את הגבהים כדי לוודא שזה אכן מתאים לכולם, (הקטנה שלנו בגובה 1.40 ויאיר אמר לנו שבאתר הם מפרסמים לגובה 1.50 ומעלה אבל שכבר הזמינו אצלם בובות ענק בתור תחפושת לפורים גם לילדים נמוכים מ 1.40 בידיעה שזה יהיה קצת גדול אבל זה עדיין אחלה ובמקרה הכי גרוע אפשר לעשות קצת התאמות, הקשבנו לו, הזמנו ואכן הוא צדק) וביצע לנו את ההזמנה על המקום. כל הבובות הגיעו אלינו הביתה תוך יומיים סגורות בקרטון ומכווצות בתוך שקית וואקום.

רואים שבבובה בובה חשבו על כל פרט קטן בקטע הזה של תחפושת לפורים. קודם כל הרעיון של שקית וואקום שמגיעה עם הבובה הוא גאוני. תמיד אנחנו נתקעים עם תחפושות לפורים לאחר השימוש וזורקים אותן באיזה בוידעם. הפעם פשוט נכניס לשקית, זה מקטין ממש משמעותית את הגודל וגם שומר על התחפושות. התחפושת מגיעה עם כיס בצד כך שילדים יכולים להכניס את הפלאפון ומפתחות. לא ראינו את זה בשום תחפושת עד היום. הראש רחב, יש מקום לנשום ויאיר גם הסביר לנו כיצד אפשר לתאם את הראש בשביל שהעיניים יהיו בדיוק במקום המתאים. בסופו של דבר, יש לנו בבית חמש תחפושות לפורים שמתאימות לכל מי שלובש אותן מה שאומר שבשנים הבאות הילדים יוכלו להתחלף ביניהם ולנו יהיה שקט בחמש השנים הקרובות. והכי שוס? גם לי ולבעלי יש עכשיו תחפושות לפורים…

התרשמתם? הנה הקטגוריות החשובות!

0
  0
  סל הקניות שלך
  העגלה ריקה, וזה באסה לה, שים פה איזה משהובחזרה לחנות
  להמשך שיחה בווצאפ
  1
  💬 איך אפשר לעזור?
  👋 שלום!
  אפשר גם לדבר איתנו בווצאפ