בובות ענק לבר מצווה

בובות ענק לבר מצווה

מה כבר אפשר לעשות לבר מצווה שעוד לא עשו? חיפשנו לעשות משהו מגניב לאייל שלנו שחגג בר מצווה לא מזמן. ידענו שאייל אוהב חיות, הוא מתנדב בספארי ויש לנו בבית שני כלבים ושלושה חתולים. חיפשנו אפשרות להביא לחגיגות הבר מצווה מגוון רחב של חיות אבל זה היה מסובך מדי לוגיסטית וגם יקר מדי. הבעלים של בעלי החיים רצו הרבה כסף בתמורה להגעה.

אחרי הרבה חיפושים נפלנו על בובה בובה השכרת בובות ענק לבר מצווה. מסתבר שיש להם הרבה בובות של חיות ובמחירים סבירים לחלוטין, הם ביקשו 150 ₪ לבובה והיו אדיבים מאוד. הייתם צריכים לראות את העיניים של אייל כשבובות הענק נכנסו לרחבה (וכאן המקום לומר תודה למשפחת שפייזמן ובעיקר לדודי ומיכל על מסירות הנפש). שבע בובות ענק נכנסו לרחבה, הרימו את אייל על הכתפיים וכנראה שבאותו רגע הם גם הרימו את כל האירוע. כולם הצטרפו לריקודים, אייל הצטלם עם כל הבובות כאילו הוא לפחות מגה סלב.

אחר כך כל המשפחה הכינה ריקוד מיוחד בתוך הבובות והעיר אשדוד צהלהבובות ענק לבר מצווה ושמחה. הריקודים נמשכו חמש שעות ברציפות! כל פעם שהיה נראה שהקהל מתעייף הבובות של בובה בובה פשוט נכנסו לרחבה והרקידו את כולם בלי הפסקה. אחרי שנגמרה הבר מצווה אייל חיבק אותנו ממושכות והודה לנו על המתנה הנפלאה. נסענו כולנו הביתה ושם אייל גילה שהחגיגה לא נגמרת. עוד בובות ענק לבר מצווה חיכו לנו שם להמשיך את החגיגה המשפחתית בצורה יותר אינטימית.

האחים של אייל הציגו מערכון בעזרת הבובות (דני, היציאה שלך על הקנגורו והכייסות הייתה ענקית!!!) ולאחר מכן אייל הצטלם שוב עם כל בובות הענק. כמה ימים לאחר מכן הגשנו לאייל את אלבום בר המצווה שלו ביחד עם חלק מיוחד לבובות ענק. לאושרו של אייל לא היה גבול וכתוצאה מכך, גם לאושר שלנו כהורים. כל הורה יודע כמה זה מסובך לגרות את הילד שלך וכמה זה לא קל למצוא את מה שבדיוק מתאים לו ויפרוט לו על מיתרי הלב.

בשבילנו (ואנחנו מאמינים שגם בשביל אחרים) בובות ענק לבר מצווה הייתה התשובה. לא צריך להוציא יותר אלפי שקלים על אטרקציות. בסכום כסף קטן אפשר לשכור כמה בובות ענק יפהפיות ולהשאיר מתנה בלתי נשכחת לחתן השמחה ולאורחים. אנחנו חגגנו איתן בבר מצווה אבל די ברור לנו שבובות הענק ילוו את המשפחה שלנו בכל שמחה שתבוא. לא משנה אם זה בר מצווה, יומולדת או אפילו חתונה, תהיו בטוחים שתמצאו שם צב, כלב, ארנב או פיל.

אז לכל ההורים שעדיין מחפשים אטרקציות לבר מצווה, אפשר להפסיק עם החיפושים, כנסו לאתר של בובה בובה השכרת בובות ענק לבר מצווה ואפילו תחפושות למבוגרים, התקשרו ובקשו לדבר עם יאיר. אנחנו בטוחים שלא תתאכזבו. שיהיה המון מזל טוב!

0
  0
  סל הקניות שלך
  העגלה ריקה, וזה באסה לה, שים פה איזה משהובחזרה לחנות
  להמשך שיחה בווצאפ
  1
  💬 איך אפשר לעזור?
  👋 שלום!
  אפשר גם לדבר איתנו בווצאפ