בובות ענק ליומולדת

בובות ענק ליום הולדת

חיפשנו מה לעשות ליומולדת של איתי שחגג חמש שנות קיום. אנחנו משפחה ממעמד הביניים, גרים במודיעין, ומצאנו את עצמנו בבעיה לא פשוטה. כל החברים של איתי נהגו להזמין אטרקציות ליומולדת שעלו המון כסף. זה היה או קריוקי, או קוסם שלא לדבר על מסיבות בריכה וג'ימבורי מטורפות שנראו לנו שמעבר לכך שהם גזלו הרבה כסף מההורים הם גם גזלו מאיתם כמה שנות חיים.

חברים המליצו לנו על בובות ענק ליום הולדת מבובה בובה ואכן זה התגלה כפתרון המושלם. השכרנו מבובה בובה שתי בובות ענק ליום הולדת (פרה ונמר) שעלו לנו בסך הכל 300 שקל. ממש מחיר מצחיק בהשוואה לתמורה שקיבלנו. חיברנו הצגה ובעלי ואני נכנסנו לתוך הבובות והצגנו אותה לילדים. הילדים ישבו מרותקים לאורך כל ההצגה (כמה הורים יכולים לומר שההורים שלהם יכולים לשבת חצי שעה במקום אחד?!) ולאחר ההצגה עשינו מסיבת ריקודים קטנה שכל הילדים רקדו ביחד עם הבובות. לאחר המסיבה כל הילדים הצטלמו עם הבובות ושלחנו להורים מזכרת במייל. ההורים שלחנו לנו בחזרה שזה רעיון ממש מגניב ומסתבר שכולם הרגישו כמונו שהם מוציאים הרבה כסף על אטרקציות ושהם שמחים שסוף סוף נמצא פתרון זול ואיכותי.

הורים רבים לקחו מאיתנו את מספר הטלפון של בובה בובה בובות ענק ומעכשיו בובות ענק ליום הולדתניתן למצוא בובות ענק ליום הולדת בכל מסיבה! מה שיפה זה שהילדים לא חוזרים הביתה ואומרים "שוב היה ג'ימבורי" או "די, כמה פעמים אפשר להביא את אפי הליצן" אלא הם הולכים נרגשים ליום ההולדת כי הם יודעים שבכל פעם מחכות להם שם בובות אחרות. עבור הילדים כל יומולדת עכשיו נהפך להיות ממש הצגה של דיסני.

לבובה בובה יש מבחר גדול של בובות ותחפושות למבוגרים (וחשוב לציין שהם גם מאוד נחמדים, ביקשנו בובות ספציפיות והם דאגו שהבובות ענק יהיו פנויות לנו למרות שמישהו אחר כבר ביקש להזמין אותן). בשורה התחתונה, ההורים מרוצים, הילדים מרוצים, והיחיד שלא מרוצה הוא כנראה הבנק שרואה שיש לנו עכשיו יותר כסף בחשבון.

אגב, המלצה שלנו – יש בובות ענק ליום הולדת במבחר גדלים כך שגם אנשים מאוד קטנים וגם אנשים מאוד גדולים יכולים להכנס לתוכן אז כדאי לציין במהלך ההזמנה את האנשים שילבשו את הבובות והם כבר ידעו להמליץ לכם איזה בובת ענק תתאים לאיזה אדם. כתבנו את כל זה כי אנחנו שמחים לומר שתמו החיפושים אחר אטרקציות ליומולדת.

מאז שיש את בובה בובה – בובות ענק ליום הולדת בחיים שלנו, הכל נראה הרבה יותר ורוד, פשוט, קל, זול ומלא חיות. וכן, כשאנחנו כותבים חיות אנחנו מתכוונים גם לחיות במובן של בעלי חיים וגן במובן של אנשים שמתעוררים לחיים ברגע שהחיות נכנסות לתמונה. אפילו סבא וסבתא יכלו לרקוד עם החיות ביומולדת של הנכד ומבחינתנו זה היה שווה הכל.

0
  0
  סל הקניות שלך
  העגלה ריקה, וזה באסה לה, שים פה איזה משהובחזרה לחנות
  להמשך שיחה בווצאפ
  1
  💬 איך אפשר לעזור?
  👋 שלום!
  אפשר גם לדבר איתנו בווצאפ